אודות ג.ד סיני

אין אחד שלא שמע על תביעת ביטוח של אדם בגלל עניין כזה או אחר ומנגד חברת הביטוח עשתה שרירים והעניקה פיצוי חלקי בלבד. ובכן, אלה הם בדיוק המקרים בהם המשפט: איתך בכל רגע ובמיוחד ברגע האמת מקבל משמעות אמיתית ששווה לך לעיתים עשרות ומאות אלפי שקלים. ולמה הכוונה?

✓  בונים פוליסת ביטוח מתוך ראיית הצורך שלך ולא דרך החור של המטבע

✓  משיגים לך תנאים וכיסויים שלא חשבת שאפשר להשיג

✓  אם צריך הופכים עולמות כדי שחברת הביטוח תשלם לך את המגיע לך

✓  עומדים כאן לשירותך בכל עת ולכל עניין העיקר שיהיה לך שקט נפשי

איתך בכל רגע

בכל רגע נתון אנחנו כאן כדי לתת לך את השירות המקצועי ביותר, לבנות לך תיק ביטוח חכם וחסכוני או פוליסת ביטוח שמעניקה לך את הכיסוי הרחב ביותר בעלות הנמוכה ביותר. חשוב להבין. פוליסת ביטוח היא חוזה לכל דבר ועניין. ככל שתופרים את החוזה מדוייק יותר ומותאם יותר לך ולצרכים שלך, כך יש בו פחות ופחות פרצות דרכן יכולה חברת הביטוח לנסות ולחמוק מאחריות.

עם יד על הלב, מרבית האנשים אינם מבינים בביטוח דבר וחצי דבר. ואין פלא. השפה בה כתובות הפוליסות היא שפת משפטנים, האותיות קטנות, השורות צפופות והתוכן אינו ברור לאדם מן היישוב. בשביל זה אנחנו כאן.

להסביר, להבהיר, לכוון, לייעץ, לעשות את הדברים פשוטים, לייצג אותך למול חברת הביטוח בכל דבר בעניין, להוציא בעבורך תנאים שלא חשבת כלל שאפשר להשיג, לא לוותר, לעלות במעלה סולם בעלי התפקידים בחברת הביטוח עד שימצא זה שיאשר את שביקשנו.

ובמיוחד ברגע האמת

רגע האמת הוא הרגע בו צריך להפעיל את פוליסת הביטוח. ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות לחו"ל או כל ביטוח אחר – זה הרגע בו אנחנו נכנסים לפעולה. ואם צריך, הופכים עולמות כדי שחברת הביטוח תעמוד בהתחייבות שלה על פי פוליסה שרכשת עד לאחרון הסעיפים. אגב, ברוב המקרים לא צריך בכלל להגיע כלל למקומות של מחלוקת וויכוח. ה"משקל הסגולי" שלנו כסוכנות ביטוח גדולה, מקצועית ואמינה פועל לטובת לקוחותינו. אנחנו סוכנות שרוכשתת מחברות הביטוח הרבה פוליסות ולמילה שלנו יש כוח ועוצמה.

סדרי העדיפויות שלנו מציבים אותך במקום הראשון

כבר ציינו זאת באחד מתכני האתר והנה זה שוב. סדרי העדיפויות שלנו מאד ברורים. ללא לקוחות מרוצים אין לנו ולא לחברות הביטוח זכות קיום. מכאן העניינים מאד ברורים. בראש עומד הלקוח שלנו ואנחנו נעשה בשבילו ולמענו הכול.

זו דרכנו, זו תפיסת השירות שלנו וזו הסיבה מדוע הלקוחות שלנו נשארים איתנו שנים ארוכות וממליצים עלינו בפני הקרובים להם. מכתבי התודה הרבים מחזקים אותנו להמשיך בדרך בה אנחנו פועלים ומוכיחים שאכן בחרנו בסדרי העדיפויות הנכונים.