טיפים לבעלי בעיות רפואיות

 

סובלים מבעיה רפואית כלשהי, מחלה כרונית או מחלה קשה אחרת, אך מעוניינים לנסוע לחו"ל? אם כן, תשמחו ודאי לגלות שבמיוחד עבורכם מוצעת כיום פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיות רפואיות. פוליסה זו, המתייחסת לפרמטרים שונים הרלוונטיים לסובלים ממחלות וממצבים רפואיים בדרגות שונות, מאפשרת להם לנסוע בראש שקט ולדעת שיש כתובת אליה ניתן לפנות לקבלת מענה רפואי במידת הצורך. מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים את הביטוח ומה כדאי לבדוק? לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם בכך.

הוצאת הביטוח

זקוקים לביטוח נסיעות לחו"ל? אם כן, כבר במהלך הנסיעה שלכם לחו"ל, חשוב שתיערכו נכונה ושתתחילו לבחון את האפשרויות הקיימות ואת סוגי הביטוחים המוצעים לכם. במקביל, גשו לרופא המשפחה שלכם או לרופא הקבוע שמטפל בכם, וודאו מולו שאתם אכן כשירים לנסיעה. כדי שתוכלו להוציא את ביטוח הנסיעות, הרופא המטפל שלכם יידרש להוציא אישור בדבר כשירותכם. אישור זה יועבר לחברת הביטוח המנפיקה את הביטוח אותו בחרתם.

אילו הרחבות מציע הביטוח?

לפני שאתם רוכשים את ביטוח הנסיעות שלכם לקראת החופשה הבאה, אם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, חשוב שתבחנו לעומק את ההרחבות שמציעה לכם פוליסת הביטוח. למשל, אחת ההרחבות החשובות היא פינוי רפואי לישראל. מדובר בפינוי שמתבצע באמצעי תחבורה כלשהו, בין אם ימי, אווירי או יבשתי בהתאם לצורך, כאשר המבוטח סובל מבעיה רפואית המצריכה טיפול מידי והעברתו חזרה לארץ. מעבר לכך יוצעו הרחבות נוספות, כמו הרחבת רעידת אדמה, למשל. הרחבה חשובה זו רלוונטית אם המבוטח זקוק לסיוע רפואי בשל פגיעה בזמן רעידת אדמה, מה שיכול להחמיר את מצבו הרפואי הקיים ולגרום לו לתופעות בריאותיות נוספות.

האם אתם עונים על הקריטריונים?

ביטוח נסיעות לחו"ל לסובלים מבעיות רפואיות רלוונטי לסובלים ממחלות שונות, כמו מחלות כרוניות למיניהן, לרבות סוכרת, מחלות לב, אפילפסיה, קרוהן, סרטן לסוגיו השונים, מושתלי איברים וכן הלאה. בדרך כלל, גם אם המבוטח היה מאושפז בתקופה שקדמה לנסיעה – במהלך 3 החודשים שקדמו לה, תאשר לו חברת הביטוח להנפיק את הביטוח המיוחל. אולם, ישנם מקרים מסוימים בהם הדבר איננו מאושר או נדרשים אישורים מיוחדים מהרופא וגם תוצאות בדיקות מסוימות, כדי לוודא שהמבוטח אכן כשיר לנסיעה לחו"ל. כך או כך, כדאי לפנות לחברת הביטוח עצמה, לבדוק מולה מהן הדרישות, אילו מסמכים יש להציג ובאילו קריטריונים יש לעמוד.

מצב בריאותי כלשהו אינו מוכרח למנוע מנוסע טיול בחו"ל או חופשה עם כל המשפחה. ביטוח נסיעות המיועד לסובלים מבעיות רפואיות הוא הפתרון והדרך היחידה לנסוע בראש שקט.

לרכישת ביטוח חו"ל לבעלי בעיה רפואית – לחץ כאן