ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 פלוס

ביטוח נסיעות לחו"ל עבור בני 60+ (ביטוח נסיעות לגיל הזהב) הוא ביטוח נסיעות עם כיסוי מיוחד ומורחב החל על אזרחים וותיקים, הביטוח כולל בתוכו סעיפים לכיסוי מיוחד של אותם אזרחים שעברו את גיל 60 ומעלה. בעניין חובת הדיווח והיידוע בעת עריכת חוזה הביטוח למבוגרים בגיל הזהב, יש לדאוג להימצאותו של המידע באופן ברור ונהיר לכל קורא בדבר התנאים בפולסית ביטוח חו"ל לגיל הזהב.

שמביטים בהסכם סטנדרטי לביטוח נסיעות למבוגרים, לחלק מהסעיפים יש לתת את הדעת, במיוחד בסעיפים אשפוז והוצאות רפואיות, כאשר יש סכומי ביטוח שונים לטיפול בחו"ל ולהמשך טיפול בארץ – בחוזה יש לראות שמצויין זה ליד זה ובאותה הבלטה את הסכומים המרביים בחו"ל ובישראל. פירוט והבהרה של זכויות המבוטחים במקרה של תאונה, להמשך הטיפול בחו"ל וגם כמובן אין לשכוח סעיפים המתייחסים להמשך טיפול בישראל. במידה וישנה אבחנה בין תאונות דרכים לבין תאונה אחרת, יש לפרט את זכויות המבוטח בשני המקרים זה ליד זה ובאותה הבלטה. חשוב תמיד לקבל את ההסכם מלא, מפורט ואף להבהיר עם נציג בטלפון את הנסיבות בהן מותר לחברת הביטוח לדרוש את הטסתו ארצה של חולה או פצוע להמשך טיפול רפואי בישראל. ועוד כהנה וכהנה בכל שאלה יש להענות בתשובה מלאה לשביעות רצונכם.

בדיוק לשם כך אנו בBTravel מרכיבים לכם חבילת ביטוח נסיעות לגיל הזהב בהתאמה אישית וספציפית לגילכם ויעד נסיעתכם. אנא השאירו טלפון או חייגו אלינו ותיענו בהקדם. לחילופין, בחרו אחת מבין חברות הביטוח, לחצו על התמונה וקראו את תנאי הפוליסה לביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 פלוס וצרו קשר להזמנת ביטוח חו"ל למבוגרים.

להזמנת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 פלוס בחרו אחת מבין החברות:
pd5pd4pd3pd1