טיפים לביטוח נסיעות לאנשי עסקים

אנשי עסקים רבים נוהגים לנסוע באופן תדיר ליעדים שונים בעולם, קרובים או רחוקים. בין אם מדובר בנסיעה עסקית ליומיים ובין אם זו נסיעה עסקית של חודש, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות כדי ליהנות ממענה מתאים ברגע האמת. ביטוח נסיעות לאנשי עסקים מספק את כל ההרחבות הרלוונטיות לקהל יעד זה, והוא מוצע כיום על ידי חברות ביטוח שונות. איך בוחרים ביטוח נסיעות לאנשי עסקים ומה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אותו? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לפני הנסיעה:

רכשו ביטוח נסיעות לחו"ל לשנה

אתם נוסעים מטעם העבודה שלכם לחו"ל מספר רב של פעמים בשנה, או באופן בלתי צפוי? רכשו ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים התקף לתקופה של שנה. במקום לרכוש ביטוח לכל נסיעה בנפרד, תוכלו לרכוש כיום ביטוח נסיעות מיוחד שיכסה אתכם במשך שנה שלמה בכל נסיעה באותה תקופה. אינכם צריכים להפעיל אותו בכל פעם כשתצאו מהארץ, הוא תקף באופן רציף. הדבר נוח, זול ומשתלם הרבה יותר.

כיסויים מיוחדים והרחבות רלוונטיות

לכל קהל יעד קיימים צרכים שונים. כאנשי עסקים, חשוב לכם ודאי שהביטוח שלכם יספק לכם כיסוי במקרה של אובדן הציוד היקר שאתם לוקחים אתכם לדרך או גניבתו. חשוב שציוד יקר כמו מחשב נייד או אפילו מקרן או כל ציוד אחר שאתם משתמשים בו במהלך שהותכם בחו"ל יהיה מבוטח. תרצו ודאי לקבל גם פיצוי במקרה בו פספסתם פגישה חשובה בעקבות איחור בטיסות, עקב ביטול טיסות או מסיבות נוספות המובילות לעיכוב שיגרום לכם לנזק כספי גבוה. בזכות הכיסויים המיוחדים וההרחבות שבפוליסות הביטוח המותאמות לאנשי עסקים, תדעו שאתם בידיים טובות וברגע האמת תקבלו את הפתרון המתאים לכם.

למי עליכם לפנות במידת הצורך?

כבר במהלך ביצוע רכישת הביטוח, כדאי לכם לבקש את כל מספרי הטלפון החשובים שייתכן שתזדקקו להם במהלך שהותכם בחו"ל. החשוב מכולם הוא מספר הטלפון של מוקד החירום הרפואי מטעמה של חברת הביטוח. מוקד זה פעיל במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וניתן להתקשר אליו מכל יעד בעולם. הנציגים שבו דוברי עברית והם מעניקים סיוע והכוונה לאנשי העסקים השוהים בחו"ל ולשאר המבוטחים.

הוסיפו הרחבות המיועדות לסובלים מבעיות רפואיות

אם אתם מעוניינים ברכישת ביטוח לאנשי עסקים ואתם סובלים מבעיה רפואית כרונית כלשהי, אבל כזו שאיננה מונעת מכם את הנסיעה – רכשו הרחבה מיוחדת שתספק לכם מענה למקרה בו בעיה זו תחמיר במהלך השהות שלכם בחו"ל ותזדקקו לטיפול רפואי ביעד בו אתם שוהים.

לרכישת ביטוח חו"ל לאנשי עסקים – לחץ כאן