ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר. מכיוון שביטוח הבריאות הפרטי והציבורי אינו מכסה במהלך השהות בחו"ל, נדרש לרכוש ביטוח נסיעות מיוחד לתקופה זו. ישנם סוגים שונים של ביטוחי נסיעות לחו"ל, תוספות וגם הרחבות שונות, לצורך התאמתו של הביטוח באופן מלא, ובעיקר גם מדויק, לצרכיו של המבוטח. ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית הינו פוליסת ביטוח מיוחדת המיועדת לכל אלה הסובלים ממחלות שונות ומעוניינים לשהות בחו"ל במשך זמן מה. ביטוח מיוחד זה מוצע כיום על ידי חברות הביטוח השונות והוא מציע מספר כיסויים שונים.

חשיבותו של ביטוח זה
הביטוח מתאים לנוסעים לחו"ל, הסובלים, כאמור, ממחלות כרוניות שונות, כמו אסטמה, סכרת, קרוהון, דלקת מפרקים, וגם מחלות נוספות כמו מחלות ריאה, סרטן, מחלות לב, מושתלי איברים, טרשת נפוצה ועוד. מכיוון שהסובלים ממחלות אלו אינם מקבלים, במסגרת ביטוח הנסיעות הרגיל, את המענה המתאים להם, עליהם לרכוש ביטוח מיוחד, המותאם באופן מלא לצרכיהם ותוך התייחסות למחלתם. הכיסויים של ביטוח נסיעות מסוג זה הינם כיסויים נרחבים מאד, בהשוואה לביטוח הנסיעות הרגיל. הם מציעים מענה במקרים בהם חלה החמרה במצבו הבריאותי של המבוטח, במקרים בהם נדרש אשפוז, פינוי באמבולנס, התייעצות עם רופא מומחה או אפילו הטסה חזרה לארץ.
לפני שבוחרים את ביטוח הנסיעות חשוב לבדוק מול נציגי חברת הביטוח אילו כיסויים הוא כולל ומיהו הגורם שאיתו יש ליצור קשר במקרה של בעיה כלשהי בחו"ל. מומלץ לפנות למספר חברות ביטוח שונות, להשוות מחירים ולבדוק אילו פוליסות הן המתאימות ביותר. הביטוח מאפשר לסובלים ממחלות כרוניות ואחרות ליהנות מראש שקט במהלך הטיול ולדעת שבעת הצורך יקבלו מענה מתאים. הביטוח מאפשר להם לטייל, ליהנות לשהות ככל שירצו בכל יעד בעולם וללא דאגות מיותרות.

להזמנת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי בעיה רפואית בחרו אחת מבין החברות:
pd5pd4pd3pd1