טיפים לביטוחי סקי אקסטרים

אוהבי אקסטרים ובמיוחד סקי במדרונות התלולים? אם אתם מתכננים חופשת סקי בחורף הקרוב ומתכננים לבלות לא מעט שעות בפעילויות חורף נלוות, מומלץ לכם לרכוש ביטוח נסיעות מיוחד, הרלוונטי לעוסקים בסקי. ביטוח זה מקנה את הכיסויים הנדרשים לכל אלה המתכננים פעילויות אקסטרימיות שונות, לרבות סקי, ומאפשר להם ליהנות מהחופשה החורפית הכיפית הזו בראש שקט ובידיעה שבמקרה הצורך תהיה כתובת שניתן לפנות אליה ולקבל ממנה מענה מתאים. מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים את הביטוח ומה חשוב לקחת בחשבון? הנה כמה טיפים לביטוחי סקי אקסטרים:

האם אכן הפוליסה שבחרתם רלוונטית לכם?

פעילויות שונות בחו"ל נחשבות כפעילויות אקסטרימיות המצריכות רכישת ביטוח נסיעות מיוחד. כך בדיוק גם הסקי, הנחשב לפעילות אקסטרימית לכל דבר, גם כאשר מדובר בחובב סקי בתחילת דרכו. מכיוון שמדובר בפעילות שהסיכוי לפציעות בה הוא גבוה מאד בהשוואה לפעילויות אחרות, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות מיוחד המקנה את כל הכיסויים הרלוונטיים, כמו חילוץ ממקום האירוע, פינוי לקבלת טיפול מידי ועוד. לכן, לפני שאתם רוכשים את פוליסת הביטוח, וודאו שהיא אכן מציעה לכם את הכיסוי הנדרש לפעילות האקסטרים שאתם מתכננים, גם אם זוהי חופשת הסקי הראשונה שלכם ואתם נחשבים לחובבנים.

אילו כיסויים מציע לכם הביטוח?

חובה לקרוא את האותיות הקטנות ולבחון את הכיסויים שמציע לכם הביטוח. ביטוח נסיעות לחו"ל עם הרחבות לפעילויות אקסטרים כמו סקי יאפשר לכם ליהנות מהחופשה שלכם מבלי לדאוג לדבר. עליכם לוודא שהוא מציע לכם את ההגנה הנדרשת במקרה של תאונה בעקבות הסקי ומימון כל ההוצאות הרפואיות הנלוות לכך. ההוצאות הרפואיות במקרה של תאונת סקי, גם כשמדובר בפציעה קלה, יכולות להיות גבוהות מאד – על אחת כמה וכמה כאשר זו פציעה חמורה במיוחד. כדי שלא תצטרכו לשאת בעלויות הללו, רכשו מבעוד מועד את הביטוח שיקנה לכם את הכיסוי החשוב לעוסקים בסקי.

אל תחכו לרגע האחרון

נכון, הביטוח מופעל רק לאחר שאתם יוצאים מהארץ לחופשת הסקי שלכם, אולם מומלץ לכם שלא לחכות לרגע האחרון לשם רכישתו. מכיוון שסביר שתהיו עסוקים בהכנות ובהתארגנות לקראת הנסיעה, בדקו פוליסות שונות לפחות חודש לפני הנסיעה. ערכו השוואה בין כמה אפשרויות ובחנו כל אחת מהן לעומק, תוך התייחסות לכיסויים המוצעים במסגרת הפוליסה עצמה.

אין זה המקום לחסוך בהוצאות

סקר שוק יעזור לכם למצוא את הביטוח הזול ביותר, אולם לא תמיד הזול ביותר הוא גם המתאים ביותר. גם אם ההוצאות שלכם על הטיול גבוהות, אין זה המקום לחסוך ומוטב לשלם יותר על הביטוח כדי להימנע מהוצאות גבוהות מאד אחר כך.

לרכישת ביטוח חו"ל לטיול סקי – לחץ כאן