ביטוח לחו"ל לנשים בהריון

ביטוח לנשים בהריון אשר בוחרות לטוס לחו"ל במהלך תקופת ההיריון. בשל מצבן, ולמרות שהריון איננו מוגדר כמסוכן על ידי חברות התעופה, עליהן להצטייד בביטוח נסיעות מיוחד, התקף אך ורק לנשים בהריון. ביטוח לחו"ל עם סעיף הריון, בשונה מביטוחי הנסיעות האחרים, מכיל כיסויים ביטוחיים אחרים ועלותו גבוהה יותר למבטח. בעוד שבפוליסת ביטוח נסיעות רגילה איננה מכסה הריון כלל, לידה מוקדמת ומצבים אחרים. ביטוח מיוחד זה מעניק את הכיסויים הרלוונטיים לנשים אלה, כדי לאפשר להן לצאת לחו"ל בראש שקט. ביטוח זה מציע כיסוי ביטוחי במקרה של לידה מוקדמת, לרבות לידת פג וכן טיפולי חירום אחרים, שנדרשו בשל סיבה כלשהי שצצה במהלך השהות בחו"ל וקשורה להריון. עלות הביטוח נקבעת בהתאם לשבוע שבו נמצאת האישה. באופן כללי, עד לשבוע ה – 26 להיריון נדרשת האישה לרכוש ביטוח נסיעות חו"ל מורחב, הנחשב לגבוה יותר בהשוואה לביטוח הנסיעות הרגיל. במידה והיא בשבוע 26 ומעלה, עליה לצרף לבקשה לביטוח אישור רפואי חתום על ידי הרופא המטפל וכן שאלות רפואי הכולל שאלות שונות הקשורות למצב הבריאותי. לעיתים תידרש האישה להציגו לפני העלייה למטוס. נשים הריוניות בשבוע 30 ומעלה אינן מורשות לטוס, למעט במקרים בהם יש ברשותן אישור מיוחד מטעם הרופא המטפל המציין שאינן סובלות מבעיה כלשהי. במקרה כזה הן לא תהיינה מבוטחות. בשבוע 32 ואילך, לא תועלה אישה הריונית על המטוס, אלא במצב חירום בלבד ועם אישור מיוחד שניתן על ידי הרופא.

לכן, אם את בהריון ומתכננת נסיעה לחו"ל, חשוב שתבדקי מול חברת הביטוח איזה ביטוח לחו"ל לנשים בהריון מתאים לך, ומול הרופא המטפל שלך האם את אכן כשרה לטיסה. ביטוח מיוחד זה יספק לך את הכיסוי הנדרש החל מיציאתך מהארץ ועד החזרה.

השאירי פרטים בטופס ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם, בחרי אחת מבין חברות הביטוח, לחצי על התמונה וקראי את תנאי הפוליסה לביטוח נסיעות לחו"ל עבור נשים בהריון והזמיני ביטוח מותאם לחו"ל בייעוץ חשוב ומשתלם, של המומחים של BTravel.

להזמנת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון בחרו אחת מבין החברות:
pd5pd4pd3pd1